1             Roland Duchatelet   Nebojsa Vignjevic Charlton yeni yöneticisi görevlendirilmesine edilir talkSPORT anlar. The Valley of the at ücret almak için – Addicks sahibi Roland Duchatelet oğlu tarafından kontrol edilir – Sırp Macar üst uçuş kulüp Ujpest terk etmeyi kabul etti. Vignjevi ?, 47, Şampiyona savaşım verenlerin yönetiminde Karel Fraeye yerini alacak. Fraeye Ekim ayında geçici olarak Guy Luzon devralması getirildi ve Charlton Çarşamba akşamı kendisinin kalkış açıkladı. O 14 oyunları için sorumlu olduğunu, ancak sadece iki galibiyet başkanlık etti ve formun Kederli çalıştırmak Şampiyonası Küme düşmeye Charlton bırakmıştır.

Duchatelet Huddersfield’da Salı gecesi 5-0 mağlup aşağıdaki Fraeye hendek karar. alçaltıcı kaybı Lig One mücadelesi vermektedir Colchester elinde bir FA Cup çıkış izledi ve on maçlara Charlton’ın winless çalışma uzatıldı. Charlton resmi dendi: “kulüp usanmadan çalışma ve o Charlton en geniş futbol kurulumu yapılan pek çok olumlu katkılarından dolayı Karel için kaydı onun sayesinde yerleştirmek istiyoruz. Jason Euell yardımıyla “Birinci takım teknik direktörü Wim de Corte, Cumartesi günü Hull City maçı için Charlton ekibinin görevi devralacak. Yeni bir baş antrenör için yapılan bir arama başladı.?” Şimdi güney Londra kulübü Vignjevic onların düşüşe dur olabilir umuduyla olacaktır.

az bilinen Sırp 2013 yılından bu yana Ujpest sorumlu olan ve 2014 yılında Macar Kupa onları başarıya yol açmıştır.                   Virgil van Dijk öncesinde Madrid Tottenham karşısında Liverpool Şampiyonlar Ligi final talkSPORT Laura Woods münhasıran konuştu.cepten bahis Yılın PFA Oyuncu onun Jurgen Klopp ile ilişkisi ve Anfield Barcelona üzerinde o özel zaferin dahil çeşitli konularda üzerinde açtı.              talkSPORT            9             Virgil van Dijk talkSPORT Laura Woods ile özel bir sohbet için oturdu   Spurs ile hesaplaşmaya baktığımızda geçen yıl final ait kalp kırıklığına tartışılan ve Harry Kane oynar farketmez neden açıkladı. Bazı önemli noktalar vardır …

Jurgen Klopp ile ilişkisi              GETTY            9             Klopp ve Van Dijk birbirleriyle dürüst olmak korkmuyoruz   o sadece size gerçeği söyler ve ona gerçeği anlatacağım çünkü “Onunla iyi bir ilişki var. Ben gerçekten takdir şey. Benim yaptığım bir hata vardır Bazen zaman”, başka hiç kimsenin göremediği, bana söyleyecektir. “Örneğin, uzak Bayern Munich, onlar Andy Robertson arkasında bir top gelen beraberlik golünü attı. “Normalde, onu korumak için orada değilim, ama olmadı.

Andy Robertson başının dertte olduğunu gibi görünüyordu, bu yüzden attı ve kimse ben olduğumu söyledi. “Ama yarı zamanda müdür geldi ve bana bağırdı. “Onun I had iyi antrenörler ile orada kesinlikle çok iyi bir [Ronald] Koeman da kariyerimde çok önemli bir faktör olduğunu ve hala.” Anfield Barcelona karşı mucize              Getty            9             Liverpool Barcelona 4-0 yenmek için bir Anfield mucize   “Çok ilginç bir tek [birinci ayağı] idi. ‘Bu nasıl olabildi?’ Oldukça iyi oynadı ve onlar 3-0 kazandı, gibi hissettim.

“Ben Newcaste [sonraki cumartesi] karşı oyundan sonra hatırlıyoruz, hafta sonu Barca başlayarak XI bakarak koç vardı ve kimse oynadı. Bu yüzden onlar taze ve hazır olacağını biliyordu. stadyumda geldiğimde”, bu gerçekten özel bir gece olabilir gibi hissettim ve çok kötü değildi! Bir takım aşağı Barcelona karşısında 3-0 olduğunu ve bunu etrafında çevirmek varsa”, onlar bunu yapmayacağım düşüneceğim. “Messi, en az bir atar ve Suarez tane dokunacaktır. Sonra beş puanı var. “Asla unutmam bir şey oldu. Her şey tıklandığında ve her şey baştan sona çalıştı. “Barselona, ​​onlar Roma’dan geri dönüşleri gördüğümüz ilk gol sonrası, röportajlarda söyledi.” Joel Matip Onun etkisi

             GETTY            9             Matip Liverpool için bir kaya olarak ortaya çıkmıştır   “Ben oyuncularla düz olmak istiyorum. insanlar bana güven vermek hoşuma, bu yüzden de diğer oyunculara güven vermek ister. “Ben o sahanın kapalı sessiz olabilir, onunla biliyorum ama sahada o fantastik bir oyuncu. O fantastik bir sezon geçirdi. O olağanüstü oldu. “Doğrusu hiç yoktan çok fazla söyleyebilirim.

Diken üstünde herkesi tutar. Bu uyarı ve uyanık yapar.” Harry Kane Şampiyonlar Ligi final başlarsa ne değiştirir?              Getty            9             Harry Kane yaralanma kurtarmak ve Madrid’de başlatmak için ayarlanmış görünüyor   “Onlar oynayacağız Biz sistemde hazırlanıyor olacak – onlar üzerinde uyum için gidiyoruz en önemli şey olduğu için. Takıma bile bile “ben yapacağım tek şey, kendi güçlü olduğu mütalaa edilmektedir. “Onlar bir fark yaratabilir oyuncumuz var. o arada farklı bir tür içinde Heung-Min Son, Lucas Moura veya Fernando Llorente ise, biz yine hazır olması gerekiyor.” Real Madrid’e geçen yılki yenilgisi daha güçlü Liverpool, yapar mı?

             GETTY            9             Geçen yılki Şampiyonlar Ligi’nde Liverpool, Van Dijk bitmiş ikincisi   “Biz takım olarak büyük adımlar attık, birlikte bağlanmış ettik. “Bütün sezon boyunca, çok tutarlı oynuyorum. Biz bütün takım kullanıyorum. “Ben tüm adımları yapılmış ve oyuncular olarak büyüdüğümüz çünkü biz geçen seneden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Umarım deneyim bize yardımcı olacaktır.

“Ama bir oyun, 90 dakika, ve her şey olabilir.” o bile daha iyi alabilir miyim?              GETTY            9             Van Dijk daha da yükselmesini beklediğini   “Ben oyunun her yönü üzerinde iyileştirilmiştir düşünüyorum. Ben geçen yıl bir çok deneyim yaşadım. “Ben bir oyuncu olarak yetiştiği bir stoper olarak düşünüyoruz. “Hala gelmek daha fazlası var. iyileştirmek için şeyler her zaman vardır, size ne memnun olamaz. “Sen çalışmaya devam etmeliyiz.

Benim tatil yaşıyorum ben kesinlikle ona bakacağız.” Saha kapatma O’nun kişiliği              GETTY            9             Van Dijk saha dışında tamamen farklı bir kişi olduğunu   “Ben sadece biraz rahatım. Kendimi soğuk ve sadece olmak ister. Hep doğruyu söylemek ve ne kadar anlatacağım.” Nasıl eleştirilere yanıt verir?              GETTY            9             Hollandalı kolayca eleştiri atıyordu

  “Ben bir hata yaparsanız ve daha iyi bir şeyler yapmak gerektiğinde çok iyi biliyorum. “Sen şeylerin yükleri diyecekler diğer takımların bilginlere ve fanlar var ve bana geçmiş gider. Hayat bu. “Futbol bir oyun. Bunu ben yapmak seviyorum şey. Ama daha önemli olan hayatta pek çok şey vardır. Ben akılda tutmak “Eğer, ben iyiyim. Yıllar boyunca öğrendim. “Ben yaz aylarında 28 yaşına giriyorum. bu yıl işe yaramazsa, gelecek yıl tekrar gitmek.” talkSPORT Cumartesi günü Tottenham ve Liverpool, aralarında Şampiyonlar Ligi finali ile ilgili yorumların canlı getirecek